Një makinë është shkrumbuar gjatë natës në Durrës. Ngjarja ndodhi në lagjen nr.10 në qytetin bregdetar.

Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për “BalkanWeb” se mjeti tip ‘Ford’ me targa AA 611 AS është djegur i gjithë nga flakët.

Aktualisht nuk dihen shkaqet e zjarrit, ndërsa policia po heton për zbardhjen e plotë të rrethanave.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: