DURRËS- Një shtëpi dykatëshe në lagjen 13 në zonën e Plazhit në Durrësit është përfshirë nga flakët mesditën e sotme për arsye ende të paqarta.
durres-digjet-shtepia-6

durres-digjet-shtepia-5

durres-digjet-shtepia-4

Gazetarja Klodjana Haxhiaj që ka siguruar për “BalkanWeb” edhe fotot e para nga vendngjarja bën me dije se zjarri ka rënë në katin e dytë të shtëpisë, dhe ka shkrumbuar çdo gjë që ka pasur brenda. Po ashtu mësohet se në ato momente fatmirësisht brenda banesës nuk ka pasur familjarë.
durres-digjet-shtepia-2

durres-digjet-shtepia-1

durres-digjet-shtepia

Policia e Durrësit ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për të mësuar shkaqet.
(m.a/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb