Një pallat 5 katësh është përfshirë nga flakët ditën e sotme në Maliq të Korçës.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për “BalkanWeb” se sipas informacioneve paraprake të siguruara nga policia, zjarri ka ardhur si pasojë e një bomble gazi

Si pasojë e flakëve mësohet se ka vetëm dëmë materiale.

Ndërkohë i menjëhershëm ka qenë reagimi i zjarrfikeses për të shuar flakët e cila ka evituar shpërndarjen e flakëve në apartamentet e tjera.

Zjarri3

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: