VLORË

Kryeministri Edi Rama ka publikuar foto nga kantieri në Vlorë për rrugën e lumit.

Fotot e Ramës janë të lotit të 3 të rrugës dhe duket se punëtorët vijojnë normalisht punën teksa Shqipëri gjendet në një luftë kundër koronavirusit.


STATUSI NGA EDI RAMA

🔴 KANTIERI I RRUGËS SË LUMIT TË VLORËS, LOTI 3😀

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb