Sot është një ditë e veçantë për Shqipërinë, teksa festohet dita e flamurit (110-vjetori i Pavarësisë).

Në Doha u luajt ndeshja mes Brazilit dhe Zvicrës, ku nuk munguan simbolet kuqezi. Në një moment gjatë ndeshjes kamerat fokusuan flamurin kuqezi dhe kaq ka mjaftuar që imazhi të shpërndahet në rrjetet sociale.

Në Doha takimi ishte mjaft emocionues, me 90 minutëshin që përfundoi 1-0 në favor të brazilianëve. Një gol i Casemiros mjaftoi për t’i dhënë skuadrës së Tites 3 pikë.

375384ca 2118 4572 A6cb B31e3881c0b0 640x630

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb