ELBASAN

Kombëtarja e Shqipërisë do të zbresë sot në fushë, ku do të përballet me përfaqësuesen e Islandës në stadiumin e Elbasanit, “Elbasan Arena”.

“BalkanWeb” sjell atmosferën para ndeshjes, ndërsa shihet se  shkallët e stadiumit janë të boshatisura edhe pse duhet thënë se ka ende kohë për startimin e sfidës. Takimi i vlefshëm për eliminatoret “Euro 2020” starton në orën 20:45 minuta.

Kombëtarja e Shqipërisë synon të fitojë kundrejt Islandës, ndërsa trajneri Edoardo Reja dhe shkodrani Elseid Hysaj kanë premtuar se sfida e sotme do të jetë ndryshe nga ajo e Francës, ku djemtë e Kombëtares humbën në shifrat 4-1.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(n.m/BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb