SHBA

Aktorja e famshme e Hollyëood-it, Amber Heard, është fotografuar ditën e djeshme teksa lunate me vajzën e saj 1-vjeçare.

36-vjeçarja, e cila është duke ‘luftuar’ për të siguruar 8 milionë dollarët që i detyrohet ish-partnerit të saj, Johnny Depp, është parë pa make-up teksa shëtiste në një kënd lojërash në Palma de Mallorca, në Spanjë.

Heard mban veshur një bluzë të zezë dhe pantallona të bardha.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: