Sulmuesi argjentinas Lionel Mesi ka zgjedhur të pushojë në Alpet e Zvicrës së bashku me gruan, Antonela Rakuzon dhe fëmijët e tyre.

Por ata nuk ndodhen vetëm atje, pasi janë shoqëruar edhe nga ish-shoku i tij tek Barcelona, Çesk Fabregas dhe familja e tij.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Antonela përmes një postimi në Instagram. Ajo ka ndarë foto me fëmijët, Mesin dhe Daniela Seman (gruaja e Fabregas). Ato janë shfaqur tepër të lumtura në prani të njëra-tjetrës dhe e kanë ruajtur miqësinë që nga koha kur bashkëshortët e tyre luanin në një skuadër. Rikujtojmë që Fabregas ka qëndruar tek Barcelona për 3 vite nga viti 2011-2014, ndërsa Mesi nga 2004-2021. Ata kanë qenë shumë miq të ngushtë pasi fituan shumë trofe së bashku dhe kjo miqësi vazhdon edhe sot që luajnë në ekipe të ndryshme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Antonela Roccuzzo (@antonelaroccuzzo)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Antonela Roccuzzo (@antonelaroccuzzo)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: