Stadiumi “Air Albania” duket se është në fazat e fundit për të pritur finalen e Ligës së Konferencës që do të luhet në datën 25 maj.

Së fundmi, në stadium kanë mbërritur dhe gjeneratorët, të cilat do të mbajnë të furnizuar me energji elektrike stadiumin, por dhe zonën rreth saj.

Me anë të disa fotove, shikohet që zona rreth stadiumit është mbyllur, për të vënë në punë gjeneratorët.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb