Një nga serbët e arrestuar ditën e sotme për sulm ndaj Policisë së Kosovës është dërguar në stacionin policor pas kapjes nga autoritetet.

Në një foto të publikuar ai shfaqet teksa shoqërohet nga dy efektivë të policisë së Kosovës drejt ambienteve të rajonit.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb