Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi, është bërë sërish baba.

Ljamin e ka bërë të ditur vetë ai, përmes një postimi në Instagram.

“Mirë se erdhe djali im Lion. Qofsh i shëndetshëm dhe i hajrit”, ka shkruar ai bashkangjitur fotos.

7878787
7878787

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: