Tifozja e Chelseat dhe modelja e Playboy, Maria Liman tregoi mbështetjen e saj për klubin në Stamford Bridge të dielën.

Aktorja dhe prezantuesja ruse, e cila e përshkruan veten si “seks simboli i Rusisë” në biografinë e saj në Instagram, ishte në stadium për ndeshjen që përfundoi në barazimin 2-2 të me Tottenham Hotspur.

Liman, e cila ndodhet në Londër, ndau pak momente me 1.2 milionë ndjekësit e saj në platformat e rrjeteve sociale, duke postuar video para, gjatë dhe pas derbit të nxehtë.Bukuroshja e njohur udhëton ccdo javë në ccdo stadium ku Blutë e Londrës luajnë.

Limansportttttt
Limansportttttt
Limansporttt
Limansporttt
Limansport
Limansport

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: