Travis Barker dhe Kourtney Kardashian duket se e kanë gjetur gjysmën e tyre. Çifti është shumë i dashuruar dhe kujdeset ta shfaqë në çdo rast, ndërkohë që shpesh kritikohen sepse “kapërcejnë kufijtë” me ekspresivitetin e tyre.

Edhe një herë, bateristi i Blink-182 ka bërë një lëvizje për të treguar dashurinë e tij për gruan e tij.

Siç ka treguar në një seri fotosh të postuara në Instagram, Travis Barker ka bërë tatuazh sytë e Kourtney Kardashian në kofshën e tij. Ai e mbishkroi postimin e tij me një “Oh hello!”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb