Deputeti socialist, Taulant Balla, duket ka filluar pushimet e verës.

Ditën e sotme, ai ka publikuar një foto në rrjetin e tij social “Instagram”, duke peshkuar, dhe krahas fotos me një peshk në dorë, ai shkruan: Peshku i Madh!

Kjo shprehje të sjell ndërmend deklaratat e ish-ambasadorit të SHBA, Donald Lu, kur thoshte se “Viti 2018 do të nisë me arrestimin e ‘peshqve të mëdhenj’, në Shqipëri.”

Lu deklaronte se “ka ardhur koha që të “hamë peshkun e madh”.

640 0 5f2ac478123d5
640 0 5f2ac478123d5

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb