TIRANA

BalkanWeb publikon letrën e akt konstatimit e cila u bë dhe ”mollë sherri” sot tek Teatri mes artistëve dhe Policisë Bashkiake të Tiranës.

Tashmë me VKM Teatri i përket Bashkisë së Tiranës dhe Policia Bashkiake ka konstatuar se tek Teatri është kryer shkelje dhe kërkohet të lirohet ‘Prona e Bashkisë së Tiranës’.

Menjëherë artistët dhe mbështetësit e tyre janë mobilizuar duke paralajmëruar rezistencë ndaj Policisë Bashkiake.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb