Eva Padlok mbetet e preferuara e fansave në rrjetet sociale, për shkak të postimeve të nxehta që bën. Ish-ombrelina e Moto GP-së shfaqet më seksi se kurrë në “Instagram”, teksa ekspozon linjat trupore. 38-vjeçarja katalanase duket në një formë të shkëlqyer.

Përveç karrierës si modele në botën e motorëve, Eva Padlok është e apasionuar edhe pas futbollit, teksa bën tifo për skuadrën më të titulluar të Italisë, Juventusin.

Whatsapp Image 2023 02 01 At 12.48.21 3

Whatsapp Image 2023 02 01 At 12.48.21 2
Whatsapp Image 2023 02 01 At 12.48.21 2

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb