Eva Padlok vijon të mbetet në qendër të vëmendjes pas postimeve “hot” në rrjetet sociale.

Ish-ombrelina e Moto GP-së është shfaqur më seksi se kurrë në “Instagram”, teksa ekspozon linjat trupore. 38-vjeçarja katalanase duket në një formë të shkëlqyer me një veshje vishnjë me tyl duke i lënë vend imagjinatës. Ajo shfaqet së bashku me qenushen e saj e cila gjithashtu duket e mahnitur.

Përveç karrierës si modele në botën e motorëve, Eva Padlok është e apasionuar edhe pas futbollit, teksa bën tifo për skuadrën më të titulluar të Italisë, Juventusin.

Whatsapp Image 2023 03 26 At 16.51.40 1
Whatsapp Image 2023 03 26 At 16.51.40 1

Whatsapp Image 2023 03 26 At 16.51.42

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: