Një album me fotografi të pa treguara me parë të Elvis Presley gjatë shërbimit të tij ushtarak në Gjermani, është zbuluar nga një adoleshente angleze, në hotelin e Bad Nauheim, vendi ku Elvisi kreu shërbimin ushtarak ne 1958.
Albumi përmban shumë foto po ne kemi përzgjedhur vetëm disa.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: