Pamjet që shihni tregojnë pjesë nga ajo çka po ndodh në Ukrainë, ku prej 29 ditësh vijon lufta. Njerëz që i japin lamtumirën e fundit të dashurit të tyre, edhe pse pak, ndërsa vajtojnë pranë varrit të tij.

Disa të tjerë që largohen nga Ukraina, mes tyre shumë fëmijë.

Pamjet dramatike flasin më shumë se fjalët. Kujtojmë se ushtria ruse nisi një sulm ushtarak më 24 shkurt në Ukrainë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: