Dy ditë më parë, Wanda Nara njoftoi përmes rrjeteve sociale përfundimin e lidhjes me Mauro Icardin. Megjithatë, sot, sulmuesi argjentinas ka postuar një foto në Instagram Stories ku shihet në një videotelefonatë me modelen dhe showgirl-in argjentinas.

Ka qenë vetë Icardi që e ka fshirë më pas postimin.

80000

Në një tjetër Story, më pas, ish-sulmuesi i Interit i dërgon asaj një puthje. Historia mes tyre duket e destinuar të kthehet në një telenovelë.

Capture

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb