Tifozja kroate Ivana Knoll që shkëlqeu në tribunat e Botërorit të Katarit vazhdon të mahnisë sërish.

Ajo ndodhet në Los Anxheles teksa ka postuar një foto në Instagram.

30-vjeçarja shfaqet me një body të zi teksa nxjerr në pah të gjitha format e saj të mrekullueshme. Knoll numëron mbi 3.4 milion ndjekës, ndërsa ka zgjedhur të ndjekë 863 persona.

Eaeff827 92b8 406b A803 D7e57890edf9

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: