TIRANË

Në familjen e kryeministrit Rama sot fitues ka dalë djali i tij, Greg Rama tifoz i Tiranës e cila mposhti 5-1 Partizanin e Olsi Ramës, i cili është drejtor sportiv tek të kuqtë. Prej ditësh aludohej se Greg Rama ishte tifoz i Tiranës por sot ai e pranoi dhe vetë duke hedhur foto me shallin bardheblu nga ndeshja në ”Air Albania Stadium”.

”E pra, e vërteta doli në shesh”- shkruan Greg Rama i buzëqeshur.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb