GREQI

Tre shqiptarë janë arrestuar në Artë të Greqisë pasi kishin fshehur në një tubacion të ujërave të zeza 9 pako me heroinë. Sasia e plotë e qeseve ishte 2.5 kilogram heroinë ndërkohë Policia greke bëri të mundur arrestimin e tre shqiptarëve të moshës 29, 40 dhe 42 vjeçare.

Po ashtu Policia i sekuesktroi shqiptarëve 2 makina, 4 celularë si dhe 700 euro.

Greqi, arrestohen 3 shqiptare me 2.5 kg heroine. Ngjarja ne qytetin e Artes. 9 pakot e heroines me peshe te sakte 2 kg 402 gram, u gjeten te fshehura ne tubacion te vjeter ujrash te zeza. Shqiptaret 29, 40 dhe 42-vjec ishin pergjegjes per fshehjen dhe trafikimin e droges. U sekuestruan 2 makina, 4 celulare dhe 700 euro.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb