evin Trapp nuk i bëri dot ballë furisë së ‘seleçaos’ pasi portieri gjerman mbrëmë dështoi të priste goditjen me kokë të Gabriel Jesus, moment vendimtar që vulosi sfidën ndërmjet dy kombëtareve.

Brazilian model Izabel Goulart stuns in a black bikini at the beach in Brazil. The model posted to her instagram account about seeing pearl jam at Lollapalooza Brasil , "I grew up with this band and i always dreamed of seeing them live in concert." Pictured: Izabel Goulart Ref: SPL1675914  260318   Picture by: Leo Marinho / Splash News Splash News and Pictures Los Angeles:310-821-2666 New York:	212-619-2666 London:	870-934-2666 photodesk@splashnews.com
 

Por ndërkohë që bashkëkombësit e saj mundnin të fejuarin Kevin Trapp, modelja braziliane Izabel Goulart, ishte e fokusuar tjetër kund. Ajo është fotografuar duke shijuar rrezet e diellit në plazhet e Rio de Zhaneiros. Modelja braziliane ka treguar format e saj përmes bikinit që kishte veshur, duke bërë për vete pushuesit e tjerë…

Brazilian model Izabel Goulart stuns in a black bikini at the beach in Brazil. The model posted to her instagram account about seeing pearl jam at Lollapalooza Brasil , "I grew up with this band and i always dreamed of seeing them live in concert." Pictured: Izabel Goulart Ref: SPL1675914 260318 Picture by: Leo Marinho / Splash News Splash News and Pictures Los Angeles: 310-821-2666 New York: 212-619-2666 London: 870-934-2666 photodesk@splashnews.com

Izabel Goulart cools off taking a shower at a beach in Brazil

Izabel Goulart cools off taking a shower at a beach in Brazil, she was also seen drinking from a coconut,hanging out with a friend. Pictured: Izabel Goulart Ref: SPL1675984 260318 Picture by: Leo Marinho / Splash News Splash News and Pictures Los Angeles: 310-821-2666 New York: 212-619-2666 London: 870-934-2666 photodesk@splashnews.com

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb