TIRANE

Javën e kaluar Sara Hoxha u bë nënë për herë të tretë, duke sjellë në jetë një vajzë. Ditën e sotme Sara ka shpërndare disa momente nga salla e lindjes.

Sara ende nuk ka publikuar asnjë foto të vogëlushes së porsalindur, por ka ndarë disa momente para lindjes dhe në sallën e lindjes bashkë me Ledionin.

Mes tyre është edhe një pusullë e dërguar nga Lori, e cila i shkruan se mezi pret që t’i mirëpresë në shtëpi atë dhe bebushen.

“Javën e kaluar”, ka shkruar ajo duke publikuar me fansat disa momente para dhe pas lindjes. Të shumta kanë qenë urimet që ka marrë nga miqtë dhe ndjekësit në hapësirën për komente.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb