SHKODËR

BalkanWeb‘ siguron foto ekskluzive të trupit të pajetë të Endri Mustafës që u gjet i ekzekutuar në Shkodër me armë zjarri.

Trupi i tij duket i shtrirë në një livadh teksa duket se ai ka qenë i veshur sportiv.

Sipas gazetarit Senad Nikshiqi, Mustafa dy netë më parë ka marrë dy mesazhe në celular dhe doli nga shtëpia për mos u kthyer më kurrë. Orari i daljes ka qenë në darkë teksa denoncimin për zhdukjen e tij e ka bërë e ëma.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Mustafa njihet si person me precedent penal pasi ka qenë i akuzuar për një plagosje, më pas për grabitje e arsenal armësh bashkë me vëllezërit Astrit dhe Brahim Bilali që u ekzekutuan në 2019 si dhe me një grup fajdesh skema e së cilës u çmontua gjatë operacionit ‘’Maranaj’’ në 2019-2020.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb