Saimir Hoxha, oficeri i krimeve në Policinë e Lezhës ishte sot në terren si çdo ditë të punës për të kryer detyrën e tij, por nuk u kthye më nga kjo detyrë. 44-vjeçari mbeti i vrarë teksa ishte së bashku me efektivë të tjerë në terren për të kryer kontrolle për zbulimin e lëndëve narkotike.

Saimir Hoxha
Saimir Hoxha

Hoxha, ishte babai i dy fëmijëve të mitur dhe kishte një karrierë relativisht të gjatë në Policinë e Shtetit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb