“BalkanWeb” siguron foton e viktimës, Kudret Saliajt, i cili u vra ditën e sotme nga ish-vjehrri i tij, pas sherreve të vazhdueshme për divorcin dhe kujdestarinë e fëmijëve. Ngjarja e rëndë ndodhi në një lokal pranë Gjykatës së Tiranës.

Saliaj kishte hapur procesin gjyqësor për t’u ndarë nga gruaja e tij me të cilin kanë edhe 3 fëmijë në dhjetor të 2020-ës.

  • foto galeri
  • foto galeri

Siç u raportua edhe më herët Mexhit Picari hyri në lokal dhe hapi zjarr direkt drejt ish-dhëndrit, ndërsa u plagos edhe avokati Adriatik Cama.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: