Ish-lojtari i Kombëtares së Suedisë, Zlatan Ibrahimoviç është unik në format e zgjedhura kur vjen puna për të ‘provokuar’ dhe marrë vëmendjen e medias.

Duke zënë shkas nga festa e Krishtlindjes, suedezi postoi një foto në llogarinë zyrtare në “Instagram” një babagjysh, i cili mban të ngritur lart gishtin e mesit.

 

View this post on Instagram

 

Merry Chriztmaz

A post shared by Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic) on

Në mbishkrimin që shoqëron babagjyshin, sulmuesi nuk harron urimin për të gjithë besimtarët: “Merry Chriztmaz”!

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb