Ada Deda është kthyer tashmë në një nga vajzat më seksi dhe më bukura të showbizz-it shqiptar.

Vajza e ish-deputetes shqiptare, Albina Deda, është mjaft aktive në “Instagram”, ku herë pas herë poston foto provokuese duke mos lënë vend për imagjinatën.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Së fundi, Ada postoi disa imazhe seksi teksa qëndronte e ulur në një kolltuk, e veshur me pantallona të shkurtra dhe këmishë të zezë.

Ndërsa vëmendjen e mori përshkrimin në imazhet e saj.

“Ajo duket e turpshme, por është shejtan ?”– shkroi me shaka Ada Deda duke iu referuar vetes së saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: