“Vera po thërret”. Kështu shkruan Vicky Varga, në një postim në Instagram, teksa ka marrë një pozicion të nxehtë në shtrat. Partnerja e ish futbollistit italian, Graziano Pelle ngacmon në këtë mënyrë fansat, të cilët nuk ngurojnë të komentojnë dhe të pëlqejnë publikimin.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Viktória Varga (@vikyvarga)

 

 

Bukuroshja e lindur në Hungari po bëhet gati për verën dhe për pushimet. “Oh sa e mirë”, “e mrekullueshme”, dhe “seksi”, ishin vetëm disa nga komentet e bëra.Pelle dhe Varga kanë vite që janë së bashku dhe marrëdhënia e tyre gëzon shëndet të plotë.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb