Janet Garsia vazhdon të jetë në qendër të mediave të huaja, për shkak të angazhimit të saj në portalin “Onlyfans” dhe gjithashtu si prezantuese e motit.

Bukuroshja meksikane mori një vëmendje të madhe gjatë Botërorit të Katarit duke mbështetur kombëtaren e saj. Ajo gjithashtu u cilësua si tifozja më seksi e Botërorit.

32-vjeçarja së fundmi ka postuar disa foto dhe video në rrjetet sociale, duke nxjerrë në pah format e saj bombastike.

52
52

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: