PASKUQAN

BalkanWeb disponon foton e Eredet Çapokut i cili vrau kunatën e tij Enkeleda Çapokun në Paskuqan.

Krimi paraparakisht dyshohet të ketë ndodhur për shkaqe familjare ndërkohë vrasja ndodhi pikërisht në sy të nënës dhe vajzës së 35- vjeçares.

Por Eredet Çapoku është shpallur tashmë nga Policia.

Autori I Vrasjes Ne Paskuqan
Autori I Vrasjes Ne Paskuqan

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb