Barcelona nuk do të kthehet në stërvitje deri ditën e premte. Trajneri i katalanasve, Xavi ka vendosur që ekipi të qëndrojë 3 ditë pushim.

 

Futbollisti Dani Alves ka shfrytëzuar në maksimum këtë mundësi për të udhëtuar drejt Romës, për disa momente relaksi. Alves nuk shkoi vetëm në tokën italiane, pasi bashkë me të ishte edhe partnerja, Jona Sanz. Dyshja kanë postuar disa fotografi në rrjetet sociale, ku duken tejet të lumtur.

 

 

 

 

89
89

 

 

 

 

 

6284d80ab436c

 

 

Këto ditë janë shumë të rëndësishme për çiftin në fjalë, pasi sot festojnë 7 vjetorin e lidhjes së tyre.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb