TIRANE

Xhensila Myrtezaj ditën e sotme ka publikuar disa foto të fëmijërisë së saj që i përkasin periudhës kur ka qenë pjesëmarrëse te “Gjeniu i vogël”. Vetëm 11 vjeçe, Xhensila shfaqet në fotot e vjetra me të njëjtën buzëqeshje që e karakterizon edhe sot.

“Gjeniu i vogël, aty prej ku nisi gjithçka”, -shkruan këngëtarja në një prej fotove, ku shfaqet përkrah Alketa Vejsiut.

Ndërsa në një foto tjetër, ajo thekson ngjashmërinë e madhe që ka me të bijën.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“Dhe Ajka është mini-me. Kishte gjë për të shtuar Bes Kallaku?”

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb