Larg nga bregdetit, por njëherësh edhe shumë larg kaosit të politikës. Kjo ka qenë panorama e fundjavës së kryeministri Edi Rama, i cili ka zgjedhur të kalojë disa orë kualitative dhe relaksi me të birin Zaho në një prej qendrave tregtare në Tiranë.

I pari i qeverisë është fotografuar i ulur në një bar, teksa nuk e shkëput shikimin prej telefonit të tij, ndërsa Zaho dëfrehet me lojërat e tij të preferuara.

Në një tjetër foto, Rama shihet teksa vështron me admirim të birin, i cili është duke luajtur në një stimulator me makina.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: