Një 14-vjeçare nga Vlora është zhdukur prej tri ditësh nga shtëpia. Familjarët e të miturës kanë bërë denoncimin në polici, ndërsa nuk dihet ende asgjë për të.

Babai i vajzës kërkon i tronditur ndihmë për gjetjen e saj, ndërsa thekson se “jam i çoroditur nga trutë”.

  • foto galeri
  • foto galeri

“I falënderoj të gjithë shqiptarët nëse mund të më kontaktojnë te numri im 0692020843. Nuk kemi pas asnjë konflikt në familje, është hera e parë që ndodh, sepse unë jam një prind shembullor. Mbesa ime në Greqi më dha informacion që vajza ndodhej në Lushnje dhe aty ka marrë një shumë, ka marrë në telefon një djalë që quhet Silvi. Rreth orës 12:30, vajza ka dalë nga hoteli dhe më pas nuk është parë më”, ka deklaruar i ati, teksa ka shpërthyer në lot.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: