Ish-moderatorja, modelja dhe aktorja finlandeze, Ana Falchi është një nga tifozet me të zjarrta të Lazios. Falchi nuk mungon asnjëherë në tribuna, sa herë që lacialët luajnë.

Së fundmi, ajo i është gëzuar suksesit në derbin ndaj Romës 1-0. Ashtu sicc bukuroshja e njohur bën zakonisht, Falchi nuk ka hezituar të bëjë një postim të nxehtë në Instagram, teksa shkruan: “Për respekt të traditës, forca Lazio”.

Këtë radhë, Ana ka zgjedhur të bëjë disi një surprizë jo shumë të madhe për fansat, pasi tjetër herë ajo premtonte se do zhvishej nudo nëse Lazio fitonte. Gjithsesi, imazhi i shpërndarë në Instagram ka marrë mijëra pëlqime.

56

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: