Një vajzë e vogël dhe babai i saj, të fotografuar jashtë katedrales Notre-Dame para se të shpërthente zjarri është bërë virale në rrjet.


Sipas BBC, autorja e fotos është Brooke Windsor, 23 vjeçe. Ajo thotë se i ka pëlqyer loja e tyre prandaj i ka fotografuar. Babai dhe fëmija po gëzonin para katedrales rreth një orë përpara se të shpërthente zjarri.


Foto 1
Foto 1

Autorja tha se donte të ndante “kujtimin” me ta, duke nxitur një kërkim gjithandej. Por pasi fotoja u bë virale Windsor shkroi: “Kërkimi ka mbaruar! Fotoja ka arritur tek babai dhe familja”.


Megjithatë, sipas saj, burri dhe familja e tij, nuk duan të identifikohen.

(m.a/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: