E përditshmja britanike “The Sun”, ka publikuar një foto që ka bërë ‘lëmsh’ rrjetin. Në të shfaqet një hapësirë me bimë, e dilema është që të gjendet gjarpri.

Në shikimin e parë, është e vështirë të dallohet, e për të gjetur ku është zvarraniku, duhet të rikthehesh disa herë tek foto.

Sipas një anketimi të bërë nga “The Sun”, shumë pak persona kanë arritur të gjejnë gjarprin, ndërsa kanë qenë të pakët ato që e kanë dalluar.

Po ju si do të veproni?

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: