Lajmi se Tuna dhe Patrisi mund të ishin ndarë, bëri xhiron në rrjetet sociale dhe padyshim që ata prej kohësh janë në qendër të vëmendjes së mediave.

Aludimet filluan kur Tuna hoqi mbiemrin e Patrisit nga “Instagrami”, dhe shkoi për pushime vetëm me djalin e saj Tian. Dyshimet për ndarjen e tyre u shtuan akoma më shumë pasi ata nuk uruan njëri-tjetrin as për ditën e të dashuruarve, në 14 Shkurt.

  • foto galeri

Ndërkohë, me anë të një postimi në “Instastory”, Patrisi ka treguar se e ka kaluar Shën Valentinin me të birin, Tian, duke i shtuar akoma më shumë dyshimet se ai është ndarë nga Tuna. Dyshja ende nuk ka reaguar për lajmet që qarkullojnë, dhe nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim për deklaratën e Patrisit ose Tunës.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: