Ndërsa temperaturat janë rritur, kjo është reflektuar edhe në veshjen plot ngjyra të grave të Kuvendit Të Shqipërisë. Siç shihet edhe në fotot e më poshtë të shkrepura nga LSA, në hyrje të Kuvendit kapet momenti kur Enkelejd Alibeaj përshëndetet dhe i jep dorën Tritan Shehut.

Një detaj tjetër që bie në sy është fakti se një pjesë e madhe e deputetëve shihen duhet folur në telefon ndërsa futen në sallën e Kuvendit.

Pavarësisht zhvillimeve të fundit dhe situatës së trazuar pas sanksionove nga SHBA, djali i ish-deputetit Aqif Rakipi, nuk ka munguar në seancën e sotme.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: