Duket se një nga anëtarët e Këshillit të PD nuk e ka mirëpritur rikthimin e Arben Imamit, duke e shprehur këtë përmes votës…

Siç shihet në këtë fletë votimi, pranë emrit të Imamit, ka shkruar “Jo”.

  • foto galeri

Kujtojmë se sot do të zgjidhen 20 anëtarët e Kryesisë së PD.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: