Mes protestuesve para bashkisë së Tiranës ishte dhe vajza e ish-kryeministrit Sali Berisha, Argita Malltezi.

Edhe këtë herë Malltezi mbante veshur bluzën me thirrjen: ‘Lironi liderin e opozitës’.

Kujtojmë se protesta e opozitës po mbahet para Bashkisë së Tiranës, në shenjë kundërshtie pas operacionit për dosjen ‘5D’ që çoi në arrestimin e disa zyrtarëve të këtij institucioni.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb