Tërmeti që shkundi vendin pasditen e sotme duket se ka lënë pasoja te qytetarët. të frikësuar të hyjnë në banesa ata kanë vendosur ta kalojnë natën jashtë.

Sic duket nga fotot e LSA, disa prej banorëve në Ndroq, kanë vendosur dyshekët në rrugë për të kaluar natën.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb