TIRANE – Deputeti “Kaubojs” i Lezhës, Eduart Ndocaj është fotografuar duke ngrënë drekë në fastfood-in përballë parlamentit, ndërkohë që vijonte seanca plenare.

Fotoja është publikuar në faqen e tij zyrtare në “Facebook”, ku shkruhet: “Për herë të parë në historinë e Parlamentarizmit shqiptar një deputet nuk zgjedh me pesë yje restorante, por hanë sufllaqe në një fastfood të thjeshtë. Ky është Eduart Ndocaj”.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb