Ka nisur ditën e sotme Kongresi i Partisë Socialiste, teksa delegatët janë ndarë në 3 panele të ndryshme që janë vendosur në Pallatin e Kongreseve, sheshin “Nënë Tereza”, si dhe në sheshin “Italia”.

Por cilat janë detajet që nuk u panë në kamera?!

Në fotot e më poshtë të siguruara nga LSA, shihet momenti kur kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, heq xhaketën pasi temperaturat ditën e sotme janë mjaft të ngrohta. Dielli duket se ka “sfiduar” edhe publikun teksa disa prej qytetarëve kanë përdorur gazeta për të mbrojtur sytë nga rrezet e tij.

Ndërkohë nga ana tjetër shihet një moment teksa dy ministret e Ramës, Ogerta Manastirliu dhe Delina Ibrahimaj komunikojnë me njëra tjetrën privatisht. Po ashtu vëmendje ka marrë edhe veshja e deputetit Erion Braçe, kryesisht pantallonat e tij “cool”.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb