Eklipsi hënor është parë mbrëmjen e djeshme edhe në Tiranë. Në foto e mëposhtme, të siguruara nga LSA, shihen pamjet magjepsëse të këtij fenomeni natyror.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: