Vazhdon puna për shembjen e Teatrit Kombëtar.

Në disa foto të siguruara nga “BalkanWeb” duket vetëm një grumbull i madh inertesh mbi truallin e teatrit dhe fadromat që vazhdojë të shembin një pjesë të vogël të mbetur.

E ndërsa muret shemben, shtëllunga tymi ngrihen në ajër.

Mësohet gjithashtu se në këto momente protestuesit janë larguar nga bulevardi. Aty kanë mbetur vetëm punonjësit e policisë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb