Pamjet që shihni tregojnë se çdo gjë ka qenë e organizuar deri në detaje. Bëhet fjalë për ceremoninë e funeralit të monarkes më jetëgjatë në botë, mbretëreshës Elizabeth II, e cila përcillet sot për në banesën e fundit.

BBC ka publikuar fotot nga ceremonia, nga kisha por dhe në kortezhin ku shihet se si është organizuar ushtria.

Mes fotove shihet dhe flamujt të ulur në gjysmështizë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: